Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XZ3
- Код товару: 92191
- Модель: CH-S24XZ3
-
31 299 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24XZ3
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.61 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.21 |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 13.7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 43 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 873x555x221 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 982x311x221 мм |
| Дисплей | + |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 62 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Таймер. Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Авторестарт. Автоматичне відновлення налаштувань кондиціонера після відключення живлення. Простіше кажучи, при відновленні живлення пристрій з даною функцією продовжить працювати в тому ж режимі, що й до перерви з подачею енергії.
— I Feel (пульт з датчиком температури). Наявність датчика температури в комплектному пульті дистанційного управління. Зазвичай, на такому пульті знаходиться також окрема кнопка, при натисканні на яку кондиціонер заміряє температуру в місці розташування пульта ДУ, тобто в безпосередній близькості до користувача. Це дає змогу точніше регулювати мікроклімат, ніж при використанні датчика на внутрішньому блоці — пристрій оцінює температуру в місці знаходження користувача, а не в місці встановлення внутрішнього блока.







