Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12
- Код товару: 93947
- Модель: ARD-ACS12
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -7 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 498x777x290 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 777x201x250 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 32 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3223 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3516 Вт |
Опис
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Авторестарт.
Автоматичне відновлення налаштувань кондиціонера після відключення живлення. Простіше кажучи, при відновленні живлення пристрій з даною функцією продовжить працювати в тому ж режимі, що й до перерви з подачею енергії.


























