Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12
- Код товару: 93947
- Модель: ARD-ACS12
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS12
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 43 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -7 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | 15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 7.2 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 498x777x290 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 777x201x250 мм |
| Дисплей | прихований |
| Максимальна довжина труб | 15 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 5 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 32 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 3223 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 3516 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 50 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 42/31 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1005/975 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим |
| Функції | таймер; авторестарт; самодіагностика; підключення Wi-Fi модуля |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















