Кондиціонер Trosten Pro TRN-14PR
- Код товару: 93377
- Модель: Pro TRN-14PR
-
15 019 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Trosten Pro TRN-14PR
| Ефективність | |
| Енергоефективність COP (обігрів) | A |
| Енергоефективність EER (охолодження) | A |
| Коефіцієнт COP обігріву | 3.74 |
| Коефіцієнт EER охолодження | 3.3 |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 8.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 25 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 777x498x290 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 777x250x201 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 12000 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 м² |
| Тип | спліт-система |
Опис
— Таймер.
Функція, що дає змогу задавати час автоматичного відключення кондиціонера. Завдяки таймеру можна, наприклад, запустити кондиціонер перед відходом до сну і спокійно заснути, не переживаючи про відключення пристрою — він сам вимкнеться через заданий користувачем час. А в деяких моделях таймер є складовою нічного режиму (див. нижче).
— Авторестарт.
Автоматичне відновлення налаштувань кондиціонера після відключення живлення. Простіше кажучи, при відновленні живлення пристрій з даною функцією продовжить працювати в тому ж режимі, що й до перерви з подачею енергії.
— I Feel (пульт з датчиком температури).
Наявність датчика температури в комплектному пульті дистанційного управління. Зазвичай, на такому пульті знаходиться також окрема кнопка, при натисканні на яку кондиціонер заміряє температуру в місці розташування пульта ДУ, тобто в безпосередній близькості до користувача. Це дає змогу точніше регулювати мікроклімат, ніж при використанні датчика на внутрішньому блоці — пристрій оцінює температуру в місці знаходження користувача, а не в місці встановлення внутрішнього блока.













