Кондиціонер Ardesto ARD-ACS24-I
- Код товару: 93944
- Модель: ARD-ACS24-I
-
29 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Ardesto ARD-ACS24-I
| Ефективність | |
| Макс. t для режиму охолодження | 53 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -15 °C |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 12 кг |
| Вага зовнішнього блока | 31 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 602x853x349 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1010x220x315 мм |
| Дисплей | прихований |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 24000 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 м² |
| Тип | спліт-система |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 7030 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 7180 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 53 |
Опис
— Авторестарт.
Автоматическое восстановление настроек кондиционера после отключения питания. Проще говоря, при возобновлении питания устройство с данной функцией продолжит работать в том же режиме, что и до перерыва с подачей энергии.





















