Вбудована посудомийна машина Electrolux EEM 923100 L (911 075 048)
- Код товару: 71644
- Модель: EEM923100L
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Electrolux EEM 923100 L (911 075 048)
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.6x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; самоочищення; 90 хвилин |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
Опис
Посудомийна машина, представлена компанією Electrolux до 2020 року, поповнила сімейство вузьких вбудованих моделей (ширина ніші 45 см). Робоча камера приладу розділена на два традиційні кошики та доповнена третім висувним ящиком MaxiFlex. Він оснащений покажчиками, які підказують оптимальне розміщення столових приладів, і отримав більш глибокі місця, де помістяться великі предмети, на зразок черпаків.
Загальна ємність посудомийної машини Electrolux EEM 923100 L досягає 10 комплектів посуду. Користувачі можуть скористатися повністю автоматичною програмою мийки, де всі робочі параметри задає сенсор чистоти і інші датчики. Крім того є ще 4 ходових цикли: швидкий, щоденний, економний і попереднє ополіскування. В якості опції запропонована відстрочка старту на 3 години і інтенсивна мийка. Також уваги заслуговує технологія AirDry: на етапі конденсаційного сушіння відбувається автоматичне відкриття дверцяти на 10 см, а природна циркуляція повітря, яка виникла, покликана підвищити якість і швидкість позбавлення від залишкової вологості. Посудомийна машина витрачає від 10 літрів води за мийку, а енергоспоживання відповідає класу A+.







