Духова шафа Whirlpool WOI4S8CM0SBA
- Код товару: 93348
- Модель: WOI4S8CM0SBA
-
19 224 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Whirlpool WOI4S8CM0SBA
| Головне | |
| Об'єм | 73 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Температура готування | 50 – 310 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (всі стінки) |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.7x59.5x56.4 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | 859991685240 |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 595x560x550 мм |
| Страна-производитель | |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Режими готування | приготування на парі; гриль; конвекція з нагрівачем; піца; аерогриль |
Опис
Духовка 2025 року випуску від бренду Whirlpool — це прилад середнього цінового сегмента зі стандартними розмірами для вбудування та робочою камерою на 73 літри. До особливостей моделі можна віднести функцію Steam+ і підтримку максимальної температури нагрівання в 310 градусів за Цельсієм. Перша опція означає можливість парового приготування — додавання пари в духовку для підвищення сочності страв і кращого збереження поживних властивостей продуктів, а показник у 310 °C дозволяє реалізувати класичні рецепти піци (в рамках однойменного робочого циклу).
Духова шафа Whirlpool WOI 4S8CM0 SBA підтримує технологію Cook 4, що фактично означає можливість одночасно задіювати 4 рівні камери і прискорювати випічку чи інший вид обробки, без змішування смаків і запахів. Серед запропонованих режимів приготування варто окремо виділити аерогриль Air Fry (він дозволяє зробити картоплю фрі та інші хрусткі страви з мінімальною кількістю олії), а також різноманітні комбінації наявних нагрівачів, включаючи конвекцію і гриль.
Полегшити процедуру догляду після експлуатації покликана каталітична очистка — спеціальні самоочисні панелі, які розщеплюють жир і інші забруднення, передбачені на всіх стінках духовки. Ще варто відзначити 3-шарове скління та наявність автодоводчика дверцят SoftClosing, а також енергоспоживання класу A+. Для взаємодії з моделлю пропонується сенсорна панель управління, центральний поворотний перемикач і два інформаційні дисплеї.
Сравнение Духова шафа Whirlpool WOI4S8CM0SBA с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними














