Духова шафа Electrolux LOF6P16Z
- Код товару: 93628
- Модель: LOF6P16Z
-
22 199 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Electrolux LOF6P16Z
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 300 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 4 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | піролітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.4x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Маркування виробника | 949 288 033 |
| Потужність підключення | 3.49 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 45 шт |
| Кількість режимів | 9 шт. |
Опис
Представник лінійки SurroundCook 2025 року від бренду Electrolux — це вбудована духова шафа середнього цінового сегмента. Пристрій передбачає 72-літрову робочу камеру з можливістю одночасного приготування на трьох рівнях. Модель отримала звичні органи керування з двома утоплюваними поворотними перемикачами, сенсорами та інформативним дисплеєм. Духова шафа Electrolux SurroundCook LOF 6P16 Z оснащена, окрім стандартного нижнього й верхнього нагрівача, кільцевим конвекційним елементом (з вентилятором обдуву) та грилем.
Їхні різні комбінації та деякі профільні програми (наприклад, піца) у підсумку забезпечують користувачам 9 режимів приготування. Крім того, у межах меню Assist запропоновано 45 автопрограм: такі популярні страви, як ростбіф, куряче філе, чізкейк, запечена картопля тощо, можна отримати без додаткових налаштувань. Для різних кулінарних експериментів запропоновано розширений температурний діапазон від 30 до 300 °C. Також відзначимо 4-шарове скління та ефективне піролітичне очищення: доступні 3 його різновиди — від легкого (циклу на 1 годину) до ретельного (2,5 години). Споживання енергії пристрою відповідає класу A++: у циклах з конвекцією витрата становить 0,52 кВт*год.
Сравнение Духова шафа Electrolux LOF6P16Z с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












