Духова шафа Samsung NQ50A6539BK
- Код товару: 86540
- Модель: NQ50A6539BK
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Samsung NQ50A6539BK
| Головне | |
| Об'єм | 50 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | 40 – 230 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.6х59.5х57 см |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 446х560х549 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 20 шт |
| Режими готування | мікрохвильова піч; гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення; управління через Інтернет; TFT дисплей; захист від дітей |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Просунута і багатофункціональна духова шафа з вбудованою мікрохвильовою піччю. Така піч дозволить комбінувати традиційне нагрівання та НВЧ, даючи можливість помітно прискорити кулінарний процес та підвищити якість термообробки. Духовка належить до покоління Smart – у цій моделі передбачена можливість дистанційного керування. Для цього використовується модуль Wi-Fi та фірмовий додаток SmartThingsCooking.
Ця опція дозволяє проконтролювати час приготування, температурний режим та інші параметри термообробки з будь-якого місця. Вбудована духова шафа Samsung NQ50A6539BK має в своєму розпорядженні інтелектуальну систему голосового асистента Bixby. Тепер пекти можна налаштовувати за допомогою стандартних мовних команд. Модель отримала жаровню на 50 л. Дверцята використовує шарнір Pre-stop, що робить закриття стулки плавним та малошумним. Духовка відрізняється ультрасучасним дизайном. Це гармонійна та стильна піч, яку вдасться легко інтегрувати практично у будь-який кулінарний модуль. Для догляду за жаровнею можна використовувати систему автоматичного очищення парою.
Сравнение Духова шафа Samsung NQ50A6539BK с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними















