Духова шафа Samsung NQ5B4353FBK/WT
- Код товару: 93758
- Модель: NQ5B4353FBK/WT
- 34 999 грн.
-
32 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Samsung NQ5B4353FBK/WT
| Головне | |
| Об'єм | 50 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | 40 – 230 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 45.6x59.5x57 см |
| Маркування виробника | NQ5B4353FBK/U2 |
| Потужність підключення | 2.7 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 446x560x549 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 20 шт |
| Кількість режимів | 10 шт. |
| Режими готування | мікрохвильова піч; гриль; конвекція; розморожування |
Опис
Компактна, але при цьому дуже просунута духова шафа з «розумною» складовою, дистанційним керуванням та функціями мікрохвильової печі. Модель представлена на ринку у 2022 році та позиціонується виробником у верхній ціновий сегмент. Робоча камера приготування вміщує 50 л. У печі передбачено модуль Wi-Fi та систему SmartThings, що дозволяє регулювати налаштування термообробки безпосередньо зі смартфона користувача.
А додатковий НВЧ-нагрівач дозволяє не тільки розігрівати готову їжу, а й додатково прискорити сам процес приготування. Мікрохвилі легко проникають у серцевину великокускових продуктів, минаючи стадію поступового прогріву. Вбудована духова шафа Samsung NQ5B4353FBK має величезні можливості для термообробки продуктів у повністю автоматичному режимі. У програматорі первинно передбачено 20 встановлених робочих програм.
А використовуючи програму SmartThings можна отримати доступ до сотень інших кулінарних програм. Серед іншого звернемо увагу на те, що духовка має систему парового очищення. Є яскраве підсвічування жаровні, передбачений і звуковий сигнал, що повідомляє про важливі етапи приготування страв. У робочій камері передбачена система конвекції, що робить нагрівання жаровні максимально швидким та рівномірним. Пекти вміє добре готувати рум'яний гриль. При цьому панель управління сформована тільки з сенсорних перемикачів, без звичних поворотних регуляторів.
Сравнение Духова шафа Samsung NQ5B4353FBK/WT с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними













