Духова шафа Samsung NV7B4125ZAK/WT
- Код товару: 93227
- Модель: NV7B4125ZAK/WT
-
20 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Samsung NV7B4125ZAK/WT
| Головне | |
| Об'єм | 76 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Температура готування | 30 – 250 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 2 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітична (задня стінка); очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.6x59.5x55 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Потужність підключення | 3.85 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 20 шт |
| Режими готування | гриль; конвекція з нагрівачем |
Опис
Духова шафа бренду Samsung належить до середньобюджетних приладів. Модель з габаритами для вбудовування 590x560x550 мм отримала велику робочу камеру на 76 л, у якій можна приготувати велику індичку або інші габаритні страви для прийому гостей. До фішок оснащення належать телескопічні направляючі на одному з рівнів, а також м’яке закривання дверцят, що забезпечує плавне зачинення.
Духова шафа Samsung NV7B4125ZAK оснащена конвекційним нагрівачем і грилем, а також пропонує користувачам базовий набір режимів, зокрема регульований гриль (еко та великий). Із додаткових опцій, окрім таймера, варто виділити швидкий розігрів і підтримання тепла. Окремої згадки заслуговує набір із 20 автопрограм, завдяки яким з мінімальними зусиллями (без складних налаштувань) можна отримати лазанью, бісквіт, курячу грудку, піцу та інші популярні страви.
Окрім основних органів керування (представлені поворотними перемикачами та сенсорною панеллю з екраном) підтримується і віддалений доступ через застосунок SmartThings Cooking. Також варто відзначити мінімальну трудомісткість догляду, адже передбачено поєднання парового та каталітичного очищення (спеціальне покриття на задній стінці). Енергоспоживання приладу відзначено класом A+.
Сравнение Духова шафа Samsung NV7B4125ZAK/WT с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними












