Вбудований холодильник Sharp SJ-BF237M01X
- Код товару: 83443
- Модель: SJ-BF237M01X-EU
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Sharp SJ-BF237M01X
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x54x54.5 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | N, ST, T |
| Маркування виробника | SJ-BF237M01X-EU |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 243 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 63 л |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Температура морозилки | -18 °C |
| Ящиків морозильної камери | 3 шт |
| Функції та можливості | |
Опис
Порівняно недорогий двокамерний холодильник, що вбудовується, зі стандартною шириною корпусу, середньою місткістю і нижнім розташуванням морозильної камери. Модель представлена на ринку в 2022 році і позиціонується виробником у доступний, як за мірками техніки цього типу, ціновий діапазон. Але при цьому у плані функціональних можливостей перед нами досить типова та стандартна модель.
Загальний корисний об'єм камер вбудованого холодильника Sharp SJ-BF237M01X становить 243 л, з яких 180 л припадають на холодильну камеру. Верхнє відділення розділене на 4 полиці, виготовлені з міцного скла, а в нижній частині відділення передбачена досить містка зона свіжості Fruit&Veg Zone. Морозильна камера місткістю 63 л знаходиться знизу. Її оснащення налічує три висувні ящики, а потужностей достатньо для того, щоб заморожувати до 3 кг свіжих продуктів за добу. Також морозильна камера може похвалитися підтримкою системою заморозки No Frost, що забезпечує зберігання продуктів без утворення льоду та інею на стінках камери. Регулювання температури повітря забезпечується завдяки зручній кнопковій панелі управління. Холодильник оснащений динамічним охолодженням. Рівень шуму, що створюється під час роботи, не перевищує 41 дБ.










