Вбудований холодильник Gorenje NRKI517E41
- Код товару: 94140
- Модель: NRKI517E41
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Gorenje NRKI517E41
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.2х54х54.5 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 252 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 76 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Слім-полиця | + |
| Температура морозилки | -24 °C |
Опис
— Дисплей.
Дисплеями можуть оснащуватися холодильники будь-якого рівня – від найпростіших до прогресивних. У будь-якому разі екран забезпечує додаткову зручність в управлінні: на нього може виводитися різна детальна інформація про роботу агрегата, а також інші корисні дані (наприклад, годинник).
— Сенсорне.
Панелі цього типу загалом подібні кнопковим, однак сенсор, на відміну від кнопки, не треба натискати — досить легкого дотику. Цей тип управління вважається найбільш прогресивним з сучасних варіантів, зручний і надає пристрою стильний зовнішній вигляд з мінімумом зайвих виступальних деталей. А тому сенсорні панелі зазвичай встановлюються в моделях преміумкласу з великим функціоналом.
















