Вбудований холодильник Sharp SJ-BF237M01X
- Код товару: 83443
- Модель: SJ-BF237M01X-EU
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудований холодильник Sharp SJ-BF237M01X
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177x54x54.5 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Кліматичний клас | N, ST, T |
| Маркування виробника | SJ-BF237M01X-EU |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Споживання енергії в рік | 273 кВтч |
| Управління | поворотні перемикачі |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна камера |
| Загальний об'єм | 243 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 63 л |
| Потужність заморожування | 3 кг/добу |
| Температура морозилки | -18 °C |
| Ящиків морозильної камери | 3 шт |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Відсіки для зберігання | зона вологості |
| Динамічне охолодження | + |
| Об'єм холодильної камери | 180 л |
| Полиць | 4 шт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






