Варильна поверхня Kaiser KCT 4746 FI
- Код товару: 72657
- Модель: KCT 4746 FI
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Варильна поверхня Kaiser KCT 4746 FI
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 45x51 см |
| Потужність підключення | 5.5 кВт |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 420x490 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 18 см, 18 см, 18 см |
| Кількість індукційних конфорок | 3 |
| Потужність конфорок | 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.8 кВт |
| Робоча поверхня | склокераміка (Schott Ceran) |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Економічна трьохконфорочна індукційна вбудована варильна поверхня з сенсорним управлінням і робочим столом з якісної склокераміки Schott Ceran. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на широке коло користувачів, що віддають перевагу якісній побутовій техніці від перевірених брендів. Відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, може гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр і стати корисною частиною кухонного простору.
Склокераміка робочого столу демонструє вражаючу твердість, забезпечуючи підвищену стійкість до утворення подряпин і потертостей. Індукційний принцип передачі енергії забезпечує прямий нагрів металевого дна посуду з мінімальним втратами. Така селективність варильної поверхні Kaiser KCT 4746 FI гарантує швидкий прогрів продуктів і підвищену енергоефективність (в порівнянні з моделями, обладнаними дисковими тенами або електронагрівачами типу Hi-Light). Всі три зони підігріву мають однакових Розмір 18 см, але різну потужність. Дві конфорки зліва здатні розвивати номінальну потужність до 1,5 кВт, а права до 2,0 кВт. У тимчасовому режимі форсованого розігріву (Power Boost) потужність збільшується до 2,0 і 2,6 кВт.











