Вбудована посудомийна машина Vestfrost BDW4510
- Код товару: 78948
- Модель: BDW4510
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Vestfrost BDW4510
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x45x55 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 11 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; гігієнічна; інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Доступна повновбудовувана вузька автоматична посудомийна машина з конденсаційної сушінням, можливістю підключення до зовнішньої системи гарячого водопостачання і інтуїтивно зрозумілою цифровою системою управління. Виробником позиціонується як продукт початкової цінової категорії з базовою функціональністю і високою енергоефективністю класу а++. Відрізняється гідною місткістю, високою якістю мийки і невеликою шириною (45 см).
Остання обставина роблять посудомийну машину Vestfrost BDW4510 відмінним вибором для установки в невеликих кухнях малогабаритних квартир. Ця модель обладнана робочою камерою з якісної нержавіючої сталі і дворівневою системою кошиків, яка забезпечує гнучкість при завантаженні посуду і прискорює завантажувально-розвантажувальні операції. Трансформуються елементи нижньої корзини дозволяють завантажувати такі габаритні предмети як каструлі, сотейники і сковороди.
Трирівнева система спринклерів (розбризкувачів) оптимізує циркуляцію води і формує потужний натиск, швидко змиває будь-які забруднення. Завдяки оптимізації водоспоживання на цикл економічної мийки витрачається 11 л води (при повному завантаженні в автоматичному режимі витрата може досягати 15 л). Підтримуються 6 різних програм, повністю покривають всі типові побутові потреби. Машина обладнана системою захисту від протікання AquaStop і може працювати з комбінованими миючими засобами 3-в-1.

























