Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HIS 3010
- Код товару: 81041
- Модель: HIS3010
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Hotpoint-Ariston HIS 3010
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 560 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Країна виробництва | Польща |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 12 л |
| Кількість комплектів посуду | 13 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 5 |
| Ключові програми | попереднє ополіскування; швидка мийка; економна; делікатна (для скла); інтенсивна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Модель вбудовуваної конструкції, що повністю інтегрується в гарнітур кухонних меблів. Посудомийка доведеться вчасно великим кухням і задовольняє потреби у підтримці скрипучої чистоти посуду для сім'ї у складі 3-5 осіб. Hotpoint-Ariston HIS 3010 має місткість 13 комплектів посуду. Відповідно до потреб модель дозволяє вибрати одну з п'яти попередньо встановлених автоматичних програм, що доповнюються функцією попереднього ополіскування брудного посуду.
У середньому за цикл вбудована посудомийка витрачає 12 л води. Внутрішнє покриття камери зроблено з нержавіючої сталі. Компонування у моделі стандартне — в ній передбачаються два висувні ящики для посуду і є окремий кошик для столових приладів. На варту захисту машини від протікання поставлена система Aquastop. Кнопкова панель управління посудомийкою розміщується на верхньому торці дверей. У ній є LED-індикатори наявності солі та ополіскувача. Для вбудовування моделі знадобиться підготувати нішу з розмірами за висотою, шириною та глибиною 82х60х56 см.










