Вбудована посудомийна машина Beko DIS 26022
- Код товару: 67769
- Модель: DIS 26022
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина Beko DIS 26022
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.8x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Інверторний двигун | + |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 10 л |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Програми | |
| Загальна кількість програм | 6 |
| Ключові програми | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; інтенсивна; щоденна |
| Функції | |
| Використання «таблеток» | + |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор наявності ополіскувача | + |
| Індикатор наявності солі | + |
Опис
Повновбудовувана вузька посудомийна машина з пристойною місткістю, довговічним інверторним приводом ProSmart, високою енергоефективністю класу А++ і світловим підлоговим індикатором LedSpot. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Конденсаційна сушка забезпечує ефективне видалення вологи і економію електроенергії. За один робочий цикл машина здатна повністю очистити і висушити до 10 повних комплектів посуду.
У порівнянні з моделями аналогічної функціональності, ціна посудомийної машини Beko DIS 26022 виглядає дуже привабливо. Обладнана цифровою системою управління, яка забезпечує виконання 6-и програм і додаткових функцій, у тому числі режиму половинного завантаження, мийки делікатного скла GlassShield і прискореного циклу, що дозволяє заощадити до 50% часу. Крім якісного видалення забруднень, ця модель здатна виконувати гігієнічну обробку (до 70 °C), різко зменшує кількість бактеріальної мікрофлори.
Внутрішня поверхня мийної камери виготовлена з високолегованої нержавіючої сталі. Зручна система висувних кошиків дозволяє швидко завантажувати-вивантажувати звичайний посуд, а при необхідності вона може вмістити великогабаритні предмети (каструлі, сотейники, сковороди). Завдяки інверторному електродвигуну машина показує помірний рівень шуму (не більше 47 дБ), що важливо при роботі ввечері/вночі.













