Вбудована посудомийна машина Gorenje GV16E1
- Код товару: 93609
- Модель: GV16E1
-
18 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gorenje GV16E1
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.6x59.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 555 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 2215759; 746044 |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10.9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 16 |
| Клас гучності | B |
Опис
Дебютант 2025 року від бренду Gorenje — це вбудована середньобюджетна посудомийна машина великої місткості. Модель із стандартною глибиною корпусу 60 см здатна очистити за раз до 16 комплектів посуду, що порадує великі сім'ї та тих, хто часто організовує домашні застілля з гостями. Для підвищення корисного об'єму реалізовано компоновку з третім рівнем завантаження для столових приборів.
Пристрій за цикл витрачає в середньому 11 літрів води й 0.93 кВт*год електроенергії (останній показник відповідає класу енергоефективності E). Посудомийна машина Gorenje GV 16E1 пропонує збалансований набір із 7 програм із широким загальним діапазоном температур від 40 до 70 градусів Цельсія (до речі, можливо підключення приладу до гарячої води, що дозволить знизити витрати на її нагрівання).
Найпопулярнішим циклом є автоматичний, у якому чистоту посуду визначає спеціальний датчик і сам завершує робочий процес. З інших режимів варто виділити гігієнічний, делікатний (спеціально для скла), інтенсивний. При необхідності в пам'яті приладу можна зберегти свою програму — з користувацькими налаштуваннями. Додаткові опції включають функцію Speedwash і таймер відкладеного старту. Конденсаційний спосіб сушіння доповнює автоматичне відкривання дверцят TotalDry в кінці робочого циклу — для природної вентиляції робочої камери. Рівень шуму під час роботи не повинен перевищувати помірних 44 дБ. Безліч циклів, автоматичне визначення чистоти, економія простору, зручність для великих родин, додатковий рівень для приборів, низький рівень шуму.













