Вбудована посудомийна машина Gorenje GV16E1
- Код товару: 93609
- Модель: GV16E1
-
18 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Gorenje GV16E1
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.6x59.8x55.5 см |
| Глибина для монтажу | 555 мм |
| Дисплей | LED |
| Маркування виробника | 2215759; 746044 |
| Управління | сенсорне |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 10.9 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 16 |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Колір | білий |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Сушіння | конденсаційна |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Кількість програм | 7 |
| Режими мийки | своя програма; автоматична; економна; делікатна (для скла); гігієнічна; інтенсивна; самоочищення; 60 хвилин |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









