Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWB 60036
- Код товару: 94120
- Модель: DWB 60036
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWB 60036
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x57 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Комплектація | |
| Витрата води | 11 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Рівень шуму | 45 дБ |
Опис
Модель типу, що вбудовується, завширшки корпусу 60 см, якій під силу відмити цілі гори брудного посуду. Чи жарт, у внутрішню камеру посудомийки міститься до 15 комплектів посуду відразу. Оптимально використовувати місце машини допомагає регульована верхня полиця. А якщо досить брудного посуду ще не набралося, на допомогу приходить режим половинного завантаження. Усього ж у ELEYUS DWB 60036 передбачається 6 автоматичних програм, що включають авторежим, експрес-мийку, повсякденне, економічне та гігієнічне.
Розмочити найбільш стійкі забруднення можна завдяки функції попереднього замочування на 15 хв. Після закінчення циклу миття посуду у справу вступає ефективне сушіння TurboPower, що працює за принципом обдування вимитого вмісту гарячими повітряними потоками. Кнопкові органи управління посудомийкою розміщуються на верхньому торці дверцят. Тут знаходиться LED-екран, що використовується для встановлення відкладеного старту з інтервалом до 19 годин. Захист посудомийки від протікання гарантує система Total AquaStop.


































