Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWB 60036
- Код товару: 94120
- Модель: DWB 60036
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вбудована посудомийна машина ELEYUS DWB 60036
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 820 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 82x59.8x57 см |
| Глибина для монтажу | 570 мм |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Ширина для монтажу | 600 мм |
| Комплектація | |
| Витрата води | 11 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Кількість комплектів посуду | 15 |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Сушіння | обдув |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Кількість програм | 6 |
| Режими мийки | половинне завантаження; попереднє ополіскування; швидка мийка; автоматична; економна; гігієнічна; щоденна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






























