Вбудована посудомийна машина Bosch SPV4EMX65K
- Код товару: 93731
- Модель: SPV4EMX65K
-
31 109 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудована посудомийна машина Bosch SPV4EMX65K
| Додатково | |
| Захист від протікання | + |
| Індикатор ополіскувача | + |
| Індикатор солі | + |
| Підключення до гарячої води | + |
| Проекція роботи на підлозі | + |
| Регулювання верхнього кошика | + |
| Сигнал закінчення роботи | + |
| Таймер відстрочки запуску | + |
| Загальні характеристики | |
| Висота для монтажу | 815 мм |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.5x44.8x55 см |
| Глибина для монтажу | 550 мм |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Управління со смартфона (Wi-Fi) | + |
| Ширина для монтажу | 450 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Автовідкривання дверцят | + |
| Витрата води | 7 л |
| Відсік для приладдя | + |
| Інверторний двигун | + |
| Кількість комплектів посуду | 10 |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | D |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Сушіння | з теплообмінником |
| Тип встановлення | повновбудована |
| Функції мийки | |
| Використання «таблеток» | + |
| Кількість програм | 6 |
| Режими мийки | своя програма; попереднє ополіскування; автоматична; економна; інтенсивна; нічна (тиха); самоочищення; 60 хвилин |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










