Вбудований холодильник Beko B3BCNA294HS
- Код товару: 94028
- Модель: B3BCNA294HS
-
26 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вбудований холодильник Beko B3BCNA294HS
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 177.5х54х55 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Кріплення фасаду | ковзне кріплення |
| Комплектація | |
| No Frost | Морозильна/холодильна камера |
| Загальний об'єм | 266 л |
| Кількість камер | 2 |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 77 л |
| Потужність заморожування | 3.5 кг/добу |
| Температура морозилки | -24 °C |
| Час збереження холоду | 13 год |
Опис
Підсвічування імітує 24-годинний світловий цикл сонця, зберігаючи вітаміни в овочах та фруктах.
— Дисплей.
Дисплеями могут оснащаться холодильники любого уровня — от самых простых до продвинутых. В любом случае экран обеспечивает дополнительное удобство в управлении: на него может выводиться различная подробная информация о работе агрегата, а также другие полезные данные (например, часы).многофункциональные компоненты «умного дома». Однако и стоит подобная техника соответственно.










