Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E5 white
- Код товару: 93342
- Модель: Robot Vacuum E5 white
-
4 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E5 white
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.6 Агод |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 110 хв |
| Док-станція | |
| Зарядна станція | + |
| Інше | |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 7x30x30 см |
| Маркування виробника | 1033284; 1033285 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.09 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | контейнер |
| Підключення до смартфону | + |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | + |
| Сила всмоктування | 2000 Па |
| Тип | робот-пилосос |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | 2 бічні щітки |
| Робот-пилосос | |
| Голосовий асистент | Google Assistant, Amazon Alexa, Xiaomi Mi Home |
| Побудова карти приміщення | датчиками |
| Функції робота | прибирання за розкладом; захист від падінь; сенсор перешкод |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











