Xiaomi Robot Vacuum E10
- Код товару: 89215
- Модель: Robot Vacuum E10
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Xiaomi Robot Vacuum E10
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.6 Агод |
| Зарядна станція | + |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5.5 год |
| Час роботи | 110 хв |
| Інше | |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 8x32.5x32.5 см |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм ємності для води | 0.2 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 35 Вт |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Сила всмоктування | 4000 Па |
| Тип | робот |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | бічна щітка; турбощітка; мікрофібра |
| Робот-пилосос | |
| Голосовий асистент | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Дод. режими роботи | локальний; вздовж стін (периметр); турборежим |
| Обмеження площі прибирання | через додаток |
| Побудова карти приміщення | датчиками |
| Подолання порога | 15 мм |
| Форма корпуса | кругла |
| Функції робота | прибирання за розкладом; захист від падінь; сенсор перешкод; визначення килимів; регулювання подачі води; управління з Інтернету |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



