iRobot Roomba 980
- Код товару: 38746
- Модель: Roomba 980
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики iRobot Roomba 980
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 3.3 Агод |
| Зарядна станція | + |
| Напруга батареї | 14.4 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час роботи | 120 хв |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 9x35x35 см |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | коричневий |
| Об'єм пилозбірника | 1.1 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 33 Вт |
| Прибирання | суха |
| Тип | робот |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | бічна щітка; турбощітка |
| Робот-пилосос | |
| Голосовий асистент | Google Assistant, Amazon Alexa |
| Дод. режими роботи | локальний; турборежим |
| Обмеження площі прибирання | лазерний датчик |
| Площа прибирання | 100 м² |
| Побудова карти приміщення | камерою |
| Форма корпуса | кругла |
| Функції робота | прибирання за розкладом; захист від падінь; сенсор перешкод; управління з Інтернету |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







