Пилосос Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro
- Код товару: 93345
- Модель: Dust Mite Vacuum Cleaner Pro
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Xiaomi Dust Mite Vacuum Cleaner Pro
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 2.06 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28х28х17 см |
| Маркування виробника | B402HW |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Сила всмоктування | 14000 Па |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип | ручний (для ліжка) |
| УФ лампа | + |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







