Philips SmartPro Active FC 8822
- Код товару: 83078
- Модель: FC8822/01
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Philips SmartPro Active FC 8822
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Ємність акумулятора | 2.8 Агод |
| Зарядна станція | підлогова |
| Напруга батареї | 14.8 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 120 хв |
| Інше | |
| Вага | 1.95 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 8x33x33 см |
| Дисплей | + |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | сірий |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Сила всмоктування | 1800 Па |
| Тип | робот |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | 2 бічні щітки |
| Робот-пилосос | |
| Дод. режими роботи | локальний; вздовж стін (периметр); зигзаг |
| Обмеження площі прибирання | лазерний датчик |
| Форма корпуса | кругла |
| Функції робота | прибирання за розкладом; захист від падінь; сенсор перешкод; пульт ДУ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




















