Монітор LG UltraFine 32UL950
- Код товару: 43970
- Модель: 32UL950-W
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор LG UltraFine 32UL950
| Інше | |
| Вага | 7.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 718x598x231 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | сріблястий, білий |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 1 шт; v 2.0; інтерфейс Thunderbolt |
| Роз'єми (додатково) | вхід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| USB-хаб 3.x | + |
| Вбудовані динаміки | + |
| Портретний режим | + |
| Потужність звуку | 10 Вт |
| Регулювання висоти | + |
| Функції та можливості | Flicker-Free; AMD FreeSync |
| Швидка зарядка | + |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт + FRC |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 98 % |
| Колірне охоплення (Rec. 709 / sRGB) | 135 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
| Підтримка HDR | DisplayHDR 600 |
| Покриття екрана | глянцеве (антивідблискове) |
| Роздільна здатність | 3840x2160 (16:9) |
| Розмір пікселя | 0.18 мм |
| Статична контрастність | 1 300:1 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку (GtG) | 5 мс |
| Частота зміни кадрів | 60 Гц |
| Яскравість | 450 кд/м² |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









