Принтер HP LaserJet Pro M404DN
- Код товару: 63187
- Модель: W1A53A
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер HP LaserJet Pro M404DN
| Апаратна частина | |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Частота процесора | 1200 МГц |
| Щільність паперу (макс) | 175 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 60 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Картридж більшої ємності | + |
| Кількість картриджів | 1 шт |
| Модель картриджів | CF259A, CF259X |
| Ресурс ч/б картриджа | 3000 стр |
| Щомісячний ресурс | 80 тис.арк |
| Друк | |
| Двосторонній друк | + |
| Друк першої ч/б сторінки | 7 с |
| Макс. роздільна здатність | 1200x1200 dpi |
| Ч/б друк | 38 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 8.56 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 381x357x216 мм |
Опис
Досить прогресивний принтер формату А4 з монохромним лазерним типом друку, який може послужити хорошим вибором для домашнього використання або оснащення порівняно невеликих робочих груп. Ця модель володіє чудовою швидкістю друку — до 38 стр/хв, чого цілком достатньо для максимально швидкого і ефективного документообігу в компанії. Максимальний об'єм щомісячної друку становить 80 000 сторінок.
Відмінною особливістю друкарського обладнання є наявність системи динамічної безпеки HP Print Security. Для підвищення продуктивності в принтері HP LaserJet Pro M404DN реалізована опція автоматичного двостороннього друку. До того ж панель управління оснащена дворядковим дисплеєм з підсвічуванням. Принтер поставляється з картриджем-тонером для чорно-білої печатки. Робочий ресурс штатного тонера складає близько 3000 сторінок, але стандартний картридж можна замінити на більш містку модифікацію з робочим ресурсом до 10 000 сторінок. Максимальна роздільна здатність друку досягає позначки 1200х1200 dpi, що дозволяє друкувати будь-яку ділову документацію. За швидкодію принтера відповідає вбудований мікропроцесор з частотою 1200 МГц.









