Принтер Epson M1100
- Код товару: 64343
- Модель: C11CG95405
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Принтер Epson M1100
| Апаратна частина | |
| Щільність паперу (макс) | 90 г/м² |
| Щільність паперу (мін) | 64 г/м² |
| Витратні матеріали | |
| Вбудована СБПЧ | + |
| Ресурс ч/б картриджа | 2000 стр |
| Тип чорнила | пігментні |
| Щомісячний ресурс | 15 тис.арк |
| Друк | |
| Друк першої ч/б сторінки | 8 с |
| Макс. роздільна здатність | 1440x720 dpi |
| Ч/б друк | 32 стр/хв |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 375x267x161 мм |
| Лоток видачі | 30 аркушів |
| Лоток подачі | 150 аркушів |
| Маркування виробника | C11CG95403; C11CG95405 |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Комплектація | |
Опис
Продуктивний монохромний струменевий принтер для оперативної ч/б друку з низькою собівартістю сторінки. Важливою особливістю цієї моделі стало використання заводської системи безперервної подачі чорнила і якісних пігментних чорнил Epson, які миттєво висихають, не змащуються і забезпечують документів вражаючу водостійкість. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, оптимізований для використання у домашньому або малому офісі.
Принтер Epson M1100 демонструє високу швидкість друку в чорновому якості (до 32 стр/хв). При стандартній якості, достатній для 99% всіх сценаріїв використання, швидкість виведення знижується до 15 стор/хв Максимальний роздільна здатність друку досягає 1440х720 dpi, що дозволяє бездоганно точно передавати найтонші лінії і відтінки сірого (для повноцінної реалізації високої роздільної здатності потрібна спеціальна папір). Компактний корпус принтера легко розміщується на робочому столі, а його висока енергоефективність (потужність не більше 13 Вт) дасть змогу знизити витрату електроенергії. Фронтальне розташування ємності з чорнилом дозволяє легко контролювати їх рівень і без проблем самостійно перезаправляти пристрій. Завдяки спеціальному клапану Ink lock протоку чорнила виключений.









