Монітор LG UltraFine 32UL950
- Код товару: 43970
- Модель: 32UL950-W
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Монітор LG UltraFine 32UL950
| Інше | |
| Вага | 7.3 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 718x598x231 мм |
| Настінне кріплення | VESA 100x100 мм |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Тонка рамка | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 32 " |
| Колір | сріблястий, білий |
| Тип | монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; HDMI 1 шт; v 2.0; інтерфейс Thunderbolt |
| Роз'єми (додатково) | вхід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 8 біт + FRC |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 98 % |
| Колірне охоплення (Rec. 709 / sRGB) | 135 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |
| Кут огляду по горизонталі | 178 ° |
Опис
Топова модель 4К-монітора з високодеталізованим 32-дюймовим екраном, повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (HDR10), глянцевим противідблисковим покриттям, вбудованою стереосистемою і двома роз'ємами Thunderbolt 3. Крім надвисокої роздільної здатності, відрізняється розширеним колірним охопленням (98% DCI P3), наявністю сертифіката VESA DisplayHDR 600 і якісним заводським калібруванням, що дозволяє використовувати його для професійної роботи з растровою/векторною графікою.
Позиціонується як багатоцільовий монітор для високорівневих робочих станцій. В основі конструкції використана AH-IPS матриця (NanoIPS) з розрядністю кольору 10 біт/канал (8-bit+FRC), яка здатна відображати більше мільярда кольорів і колірних відтінків. Завдяки високій роздільній здатності вона забезпечує підвищену деталізацію зображення (139 ppi) і створює гладку картинку без ознак пікселізації і кристалічного ефекту.
Підвищена максимальна яскравість (450 кд/м²), поліпшена статична контрастність (1300:1) і найширші кути комфортного огляду (до 178°) дають можливість професійно працювати з фото та відео зображеннями. Підтримка технології AMD FreeSync і порівняно швидкий відгук матриці (5 мс GtG) гарантують чіткість виведення динамічних сцен комп'ютерних ігор. Монітор оснащений ергономічною підставкою і вбудованим USB хабом 3.0.













