Ігровий монітор TCL 27G64
- Код товару: 93468
- Модель: 27G64
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Ігровий монітор TCL 27G64
| Інше | |
| Вага | 6.23 кг |
| Вага без підставки | 3.99 кг |
| Габарити (ШхВхТ) | 615x524x228 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхТ) | 615x365x83 мм |
| Зовнішній блок живлення | + |
| Комплектація | |
| Діагональ | 27 " |
| Колір | сірий |
| Тип | ігровий монітор |
| Підключення | |
| Передача відео | DisplayPort v 1.4; 2xHDMI 2.1 |
| Роз'єми (додатково) | вихід mini-Jack (3.5 мм) |
| Функції та можливості | |
| Глибина кольору | 1.07 млрд кольорів (8 біт + FRC) |
| Динамічна контрастність | 6 000 000:1 |
| Колірне охоплення (DCI P3) | 97 % |
| Колірне охоплення (sRGB) | 99 % |
| Кут огляду по вертикалі | 178 ° |












