Кондиціонер Neoclima Therminator Multi 3.2 NS-18EMXIw 52 м²
- Код товару: 88933
- Модель: NS-18EMXIw
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Кондиціонер Neoclima Therminator Multi 3.2 NS-18EMXIw 52 м²
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 11.2 кг |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 969x319x315 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | прихований |
| Кількість внутрішніх блоків | 1 шт |
| Колір | білий |
| Підключення Wi-Fi модуля | + |
| Тип | мультіспліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 5275 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5568 Вт |
| Режими роботи | охолодженняосушення/вентиляція |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Рівень шуму (макс/мін) | 41/31 дБ |
| Функції та можливості | |
| Функції | інверторне управління; автовибір режиму роботи; таймер; нічний режим; іонізатор; самоочищення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










