Кондиціонер Neoclima NCI18EHBIw1eu/NCO18EHBIw1eu
- Код товару: 94274
- Модель: NCI18EHBIw1eu/NCO18EHBIw1eu
-
40 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Кондиціонер Neoclima NCI18EHBIw1eu/NCO18EHBIw1eu
| Ефективність | |
| Енергоефективність SCOP (обігрів) | A+ |
| Енергоефективність SEER (охолодження) | A++ |
| Макс. t для режиму охолодження | 50 °C |
| Мін. t для режиму обігрівання | -20 °C |
| Мін. t для режиму охолодження | -15 °C |
| Сезонний коефіцієнт SCOP обігріву | 4.1 |
| Сезонний коефіцієнт SEER охолодження | 7 |
| Інше | |
| Вага внутрішнього блока | 10.9 кг |
| Вага зовнішнього блока | 33.5 кг |
| Габарити віконного/зовнішнього блока (ШхВхГ) | 805x554x330 мм |
| Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ) | 965x319x215 мм |
| Дисплей | прихований |
| Компресор | Toshiba (GMCC) |
| Максимальна довжина труб | 30 м |
| Максимальний перепад висот між блоками | 20 м |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | внутрішній блок; зовнішній блок |
| Номінальна потужність BTU | 18000 |
| Рекомендована площа приміщення | 52 м² |
| Тип | спліт-система |
| Тип монтажу | настінний |
| Продуктивність | |
| Потужність в режимі охолодження | 5274 Вт |
| Потужність у режимі обігрівання | 5567 Вт |
| Рівень шуму (зовнішній блок) | 56 |
| Рівень шуму (макс/мін) | 43/28 дБ |
| Споживана потужність (охолодження/нагрів) | 1550/1500 Вт |
| Тип холодоагенту | R32 |
| Циркуляція повітря | 730 м³/год |
| Функції та можливості | |
| Режими та програми | охолодження, обігрів, осушення, вентиляція; автовибір режиму роботи; нічний режим; самоочищення |
| Функції | інверторний компресор; таймер; авторестарт; самодіагностика; підключення Wi-Fi модуля |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







