Холодильник Vestfrost CW278SW
- Код товару: 94357
- Модель: CW278SW
-
13 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Vestfrost CW278SW
| Інше | |
| Вага | 55 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 170x54x61 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | N, ST, T (+16...+43 °С) |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 268 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 84 л |
| Потужність заморожування | 2 кг/добу |
| Час збереження холоду | 16 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Білий двокамерний холодильник торгової марки Vestfrost — це середньобюджетний агрегат із звичним сьогодні компонуванням, тобто з нижнім розташуванням морозильної камери. Пристрій висотою 170 см і шириною 54 см має корисний об'єм 268 літрів, що підійде в першу чергу для невеликих і середніх сімей. А трохи зменшені загальні габарити моделі дозволяють розмістити її на відносно малих кухнях.
Холодильник Vestfrost CW 278 SW отримав прості органи керування у вигляді поворотного перемикача і має єдиний контур охолодження, тому не передбачає роздільного регулювання температурних режимів. У холодильному відділенні на 184 літри реалізована крапельна система розморожування і передбачені 5 основних зон для зберігання — чотири відкритих полки і висувний бокс (традиційно рекомендований для розміщення фруктів та овочів).
Додатково варто виділити четвірку широких дверних кишень. У морозильній камері на 84 літри знаходяться три ящики: тут за добу можна заморозити тільки 2 кг продуктів, а час автономного збереження холоду має досягати 16 годин. Це відділення передбачає ручне розморожування, але також у ньому реалізована технологія Low Frost: вона покликана знизити інтенсивність утворення льоду, тому догляд від користувачів потрібен рідше. З інших особливостей виділимо середню шумність (до 41 дБ) і енергоспоживання (клас A+ з показником за рік у 257 кВт*год).
Сравнение Холодильник Vestfrost CW278SW с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







