Холодильник Beko RDSA240K40WN
- Код товару: 93973
- Модель: RDSA240K40WN
-
11 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Beko RDSA240K40WN
| Інше | |
| Вага | 44 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 146.5х54х57.4 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 223 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Потужність заморожування | 2.1 кг/добу |
| Температура морозилки | -28 °C |
| Час збереження холоду | 13 год |
| Функції та можливості | |
Сравнение Холодильник Beko RDSA240K40WN с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







