Холодильник Indesit I55T1612S
- Код товару: 93332
- Модель: I55T1612S
-
12 899 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Indesit I55T1612S
| Інше | |
| Вага | 47 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 160.6х54х57.4 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 250 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | зверху |
| Об'єм морозильної камери | 46 л |
| Потужність заморожування | 2.1 кг/добу |
| Час збереження холоду | 24 год |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
Опис
Двокамерний холодильник торгової марки Indesit — це бюджетний агрегат 2025 року випуску. Модель виконана в забарвленні під нержавійку і відрізняється не найпоширенішим компонуванням — верхнім розташуванням морозильного відділення. При загальній висоті корпусу 161 см корисний об'єм приладу становить 250 літрів, що здебільшого підходить відносно невеликим і середнім сім'ям. Важлива фішка холодильника Indesit I55T1 612S UA — розширена до 10 років гарантія на компресор за загальних гарантійних зобов'язань на агрегат у 2 роки.
У 46-літровій морозилці знаходяться дві полиці, в яких за добу вдасться заморозити 2.1 кг продуктів. При відключенні електроенергії холод у цьому відділенні повинен зберігатися до 24 годин. Холодильна камера вміщує 204 літри і розділена на 5 відкритих відсіків та висувний бокс для фруктів та овочів, плюс для відносно невеликих предметів запропонована трійка дверних кошиків. У цьому відділенні окрім світлодіодного освітлення і поворотних перемикачів для налаштування температури варто виділити міцні полиці: вони зроблені з загартованого скла і здатні витримати вагу до 100 кг, так що на них можна сміливо розміщувати найважчі каструлі з їжею й інші продукти. Ще варто відзначити сховані дверні ручки, комфортний рівень шуму під час роботи моделі (до 37 дБ) і енергоспоживання класу A++.
Сравнение Холодильник Indesit I55T1612S с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







