Холодильник Gorenje NRK418EES4
- Код товару: 93808
- Модель: NRK418EES4
-
18 499 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Gorenje NRK418EES4
| Інше | |
| Вага | 51 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 182.4х55х55.7 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 255 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 67 л |
| Потужність заморожування | 9 кг/добу |
| Час збереження холоду | 13 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Дебютант 2025 року в лінійці торгової марки Gorenje — це сріблястий (колір під нержавійку) 2-камерний холодильник із системою охолодження Full No Frost. Модель можна віднести до рішень на стику початкового і середнього цінового сегмента і рекомендувати сім'ям з однією або двома дітьми. Варто відзначити, що функція Multi Air Flow сприяє рівномірному розподілу холоду, виключає підвищення вологості у робочих камерах, і у зв'язку з цим агрегату не потрібна процедура ручного розморожування.
Користувачі можуть незалежно регулювати температуру в відділеннях, оскільки тут передбачені 2 контури охолодження. Холодильник Gorenje NRK 418 EES4 при висоті корпусу в 182 см має корисний об'єм 255 літрів, з яких 67 л — це корисний об'єм морозильної камери, розташованої в нижній частині корпусу. В цьому відділенні є три висувні бокси, за добу можна заморозити сумарно 9 кг продуктів, а час автономного збереження холоду становить 13 годин.
У 188-літровій холодильній камері знаходяться чотири відкритих полиці та один ящик для зберігання овочів та фруктів. З інших особливостей моделі варто виділити наявність прихованих дверних ручок, світлодіодного освітлення, сенсорних органів управління (внутрішніх). За рік роботи прилад споживає 215 кВт*год, що відповідає класу E, а рівень шуму не повинен перевищувати 38 дБ. Ключові особливості: - Full No Frost система, яка усуває необхідність ручного розморожування. - Multi Air Flow для рівномірного розподілу холоду. - Два контури охолодження для незалежного регулювання температури. - Сучасний дизайн із прихованими дверними ручками та світлодіодним освітленням.
Сравнение Холодильник Gorenje NRK418EES4 с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost






