Холодильник Samsung RS66A8100WW/UA
- Код товару: 85226
- Модель: RS66A8100WW/UA
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Samsung RS66A8100WW/UA
| Інше | |
| Вага | 112 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 178x91.2x71.6 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T |
| Країна виробництва | Польща |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 641 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 6 шт |
| Льодогенератор | внутрішній |
| Морозильна камера | збоку |
| Об'єм морозильної камери | 238 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
Опис
Холодильник компанії Samsung відноситься до типу Side-by-Side: він має дві спільні двері, які відкривають доступ і до холодильної, і до морозильної камер. Модель розрахована на велику родину: загальний корисний об'єм становить 641 л, об'єм холодильної камери – 403 л, морозильної – 238 л. При цьому виробник використовував фірмову технологію SpaceMax: тонкі стіни з покращеною ізоляцією та плоский повітропровід дозволили збільшити робочий простір без втрати якості охолодження.
Простіше кажучи, загальні розміри холодильника не збільшилися, а ось місця всередині стало набагато більше. За стабільну роботу відповідає цифровий інверторний компресор, який розроблений для тривалої служби. А система охолодження Twin Cooling Plus складається із двох незалежних охолоджувачів, які підтримують оптимальну вологість та температуру всередині обох камер. В результаті в холодильній та морозильній камерах зберігається свій клімат, а запахи різних продуктів не змішуються.
Особливістю Samsung RS66A8100WW/UA є технологія Smart Conversion із 5 режимами роботи. Наприклад, якщо місця не вистачає, ви можете використовувати морозильну камеру як холодильну, підвищивши температуру. Або взагалі відключити обидві камери, якщо збираєтесь у відпустку. Система No Frost запобігає утворенню льоду і не потребує періодичного ручного заморожування. Обидві камери холодильника мають велику кількість різних полиць та контейнерів для організації робочого простору. У холодильній камері є функція Power Cool для швидкого інтенсивного охолодження, а в морозильній – Power Freeze для швидкого заморожування та виготовлення льоду. Також серед переваг - зручна сенсорна панель управління, розташована всередині, LED освітлення, приховані дверні ручки та індикатор, що подає сигнал про незачинені дверцята.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Samsung RS66A8100WW/UA с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost














