Холодильник Samsung RB34C670EWW/UA
- Код товару: 93751
- Модель: RB34C670EWW/UA
-
26 699 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Samsung RB34C670EWW/UA
| Інше | |
| Вага | 63 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.3х59.5х65.8 см |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 340 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 112 л |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Температура морозилки | -18 °C |
Опис
Двокамерний холодильник з системою Full No Frost від бренду Samsung — це середньобюджетне рішення ринку. Модель при висоті корпуса 185 см має корисний об'єм 340 літрів, що підійде багатьом користувачам, включно з великими родинами. До важливих конструктивних особливостей приладу належить фірмовий інверторний компресор, на який поширюється 20-річна офіційна гарантія. Також холодильник Samsung RB34C670EWW/UA повинен бути максимально зручний в управлінні, адже має зовнішню сенсорну панель, а два контури охолодження дозволяють незалежно встановлювати температури в кожній з камер — причому в цьому випадку, не відкриваючи дверцята.
Ще тут є модуль Wi-Fi, тому доступне й віддалене керування зі смартфона, де серед іншого запропонована функція SmartThings AI Energy. У профільному режимі алгоритми штучного інтелекту будуть аналізувати споживчі звички та оптимізувати енергоспоживання, забезпечуючи до 10% економії. В 228-літровому холодильному відділенні розташовані 4 відкриті полиці, зона свіжості (висувний бокс) і 3 дверні кошики.
Морозилка на 112 літрів розділена на 3 зони — прозорих контейнера, де за добу можна заморозити до 12 кг продуктів. Період збереження холоду при відсутності електроенергії складе 18 годин. Також варто враховувати помірну шумність (до 37 дБ) та енергоспоживання класу A+, а також наявність в продажу окрім версії в білому кольорі родинної чорної модифікації. Виділяється середньобюджетна ціна, зручність управління через сенсорну панель, можливість віддаленого керування за допомогою Wi-Fi, інверторний компресор з 20-річною гарантією, що робить його вигідним вибором для великих родин.
— LED. Как правило, очень просты — отображают один цвет (максимум — два-три базовых цвета) и ограниченный набор символов (цифры, отдельные буквы и некоторые специальные значки). Тем не менее, такого ограниченного функционала достаточно даже для довольно продвинутых холодильников, а обходятся LED-экраны недорого.
— TFT. Это уже максимально функциональные экраны — наподобие тех, что используются в смартфонах, планшетах и т. п. Они способны отображать огромное разнообразие информации и даже могут делаться сенсорными. А некоторые агрегаты с TFT-дисплеями и вовсе представляют собой не просто холодильники, а многофункциональные компоненты «умного дома». Однако и стоит подобная техника соответственно.
Сравнение Холодильник Samsung RB34C670EWW/UA с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost











