Холодильник Xiaomi Mijia MRC50ESSMPAEU нержавіюча сталь
- Код товару: 94441
- Модель: MRC50ESSMPAEU
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Xiaomi Mijia MRC50ESSMPAEU нержавіюча сталь
| Інше | |
| Вага | 85 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 191.2х85.2х60 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST, T (+10...+43 °С) |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 502 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 3 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 6 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 176 л |
| Потужність заморожування | 10 кг/добу |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Підтримка голосових помічників Amazon Alexa і Google Assistant.
— Дисплей.
Дисплеями можуть оснащуватися холодильники будь-якого рівня – від найпростіших до прогресивних. У будь-якому разі екран забезпечує додаткову зручність в управлінні: на нього може виводитися різна детальна інформація про роботу агрегата, а також інші корисні дані (наприклад, годинник). А ось конкретний тип екрану може бути різним.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Xiaomi Mijia MRC50ESSMPAEU нержавіюча сталь с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost





















