Холодильник Samsung RS57DG410EM9UA
- Код товару: 94549
- Модель: RS57DG410EM9UA
-
49 699 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Samsung RS57DG410EM9UA
| Інше | |
| Вага | 91 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 178х91.2х65.4 см |
| керування зі смартфона (Wi-Fi) | + |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 578 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | збоку |
| Об'єм морозильної камери | 208 л |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Час збереження холоду | 6 год |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
Опис
Дебютант 2026 року в лінійці бренду Samsung — це доволі великий Side-by-side холодильник просунутого цінового сегмента. При ширині в 91 см і глибині у 65 см він має корисний об’єм 578 літрів, що може задовольнити потреби великих сімей, в тому числі з кількома дітьми. Модель передбачає внутрішню сенсорну панель управління, дозволяє віддалений доступ по Wi-Fi, що відносить її до категорії розумної домашньої техніки, а також особлива завдяки зовнішньому диспенсеру для подачі холодної води.
Система No Frost реалізована в двох камерах, тож трудомісткий догляд з ручним розморожуванням тут не потрібний. Холодильник Samsung RS57DG410EM9 оснащений інверторним компресором і має два контури охолодження, що серед іншого підвищує гнучкість налаштувань, сприяє зниженню шуму і споживання енергії — відповідно до 37 дБ і 330 кВт*год за рік роботи (це відповідає класу E). З правого боку розташована 330-літрова холодильна камера з 5 відкритими полицями, нижнім висувним боксом для овочів і фруктів, а також четвіркою дверних кошиків.
Морозильне відділення розраховане на 208 літрів і представлено практично симетричною компоновкою: 6 основних зон + 5 кишеньок. Продуктивність заморожування досягає 14 кг за добу, при цьому час автономного збереження холоду знаходиться на низькому рівні — близько 6 годин. Ще варто виділити індикатор закриття дверцят, а також субтропічний кліматичний клас ST — розрахований на зовнішні температури від +18 до +38 градусів Цельсія. корисний об’єм 578 літрів, внутрішня сенсорна панель управління, зовнішній диспенсер для подачі холодної води, Система No Frost, інверторний компресор, два контури охолодження, споживання енергії до 330 кВт*год за рік, продуктивність заморожування до 14 кг за добу.
— LED. Як правило, дуже прості – відображають один колір (максимум — два-три базових кольори) і обмежений набір символів (цифри, окремі букви і деякі спеціальні значки). Проте, такого обмеженого функціоналу досить навіть для досить прогресивних холодильників, а обходяться LED-екрани недорого.
— TFT. Це вже максимально функціональні екрани – на зразок тих, що використовуються в смартфонах, планшетах тощо. Вони здатні відображати величезну різноманітність інформації і навіть можуть робитися сенсорними. А деякі агрегати з TFT-дисплеями і взагалі являють собою не просто холодильники, а багатофункціональні компоненти «розумного дому». Однак і коштує подібна техніка відповідно.
Сравнение Холодильник Samsung RS57DG410EM9UA с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost













