Холодильник Samsung RS57DG410EM9UA
- Код товару: 94549
- Модель: RS57DG410EM9UA
-
49 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Samsung RS57DG410EM9UA
| Інше | |
| Вага | 91 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 178х91.2х65.4 см |
| керування зі смартфона (Wi-Fi) | + |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | субтропічний ST (+18...+38 °С) |
| Маркування виробника | RS57DG410EM9EF; RS57DG410EM9UA |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Споживання енергії в рік | 330 кВт*год |
| Управління | сенсорне внутрішнє |
| Комплектація | |
| No Frost | морозильна / холодильна камери |
| Загальний об'єм | 578 л |
| Інверторний компресор | + |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 2 |
| Тип | Side-by-side |
| Морозильне відділення | |
| Морозильна камера | збоку |
| Об'єм морозильної камери | 208 л |
| Потужність заморожування | 14 кг/добу |
| Час збереження холоду | 6 год |
| Швидке заморожування | + |
| Функції та можливості | |
| Додатково | приховані ручки дверей |
| Функції | LED дисплей; індикатор закриття дверцят |
| Холодильне відділення | |
| LED освітлення | + |
| Автоматичне розморожування | + |
| Динамічне охолодження | + |
| Диспенсер холодної води | зовнішній |
| Об'єм холодильної камери | 370 л |
| Полиць | 5 шт |
| Швидке охолодження | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost









