Холодильник Beko RCSA 366K31 W
- Код товару: 74824
- Модель: RCSA366K31W
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Холодильник Beko RCSA 366K31 W
| Інше | |
| Вага | 69 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2x59.5x67 см |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 343 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | білий |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 120 л |
| Потужність заморожування | 6 кг/добу |
| Функції та можливості | |
| Функції | перевішування дверей |
| Холодильне відділення | |
Опис
Цей холодильник буде добре поєднуватися з інтер'єрної обстановкою будь-якої сучасної кухні. Завдяки технології SmoothFit дверцятах агрегату досить відкриватися на 90, щоб забезпечити вільний доступ до всіх полиць, ящиків і відділень. Ця опція буде вкрай корисною, якщо холодильник монтується впритул до стін або меблів. Модель створена в корпусі з габаритами 185.2x59.5x67 см. на борту є вільне місце в межах 343 л.
Холодильник Beko RCSA 366k31 W оснащений технологією MinFrost. Тепер робочі поверхні холодильної системи не будуть покриватися крижаною кіркою, адже зайва волога зможе безпечно виводитися за межі робочих камер. Це дасть можливість економити час і сили на розморожуванні агрегату. Разом з тим збільшується продуктивність відведення тепла. Камера охолодження забезпечена LED-підсвічуванням. Сховище відділень має зручне компонування, щоб вийшло розмістити посуд і продукти різного розміру. Перевага даного холодильника на цьому не закінчуються. Ця модель пропонується за неймовірно вигідною ціною. Бюджетний холодильний агрегат демонструє можливості куди більш дорогих аналогів. Холодильник стане хорошим доповненням для парку якісної і функціональної кухонної техніки.
Сравнение Холодильник Beko RCSA 366K31 W с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







