Холодильник Beko RCSA366K40XBN
- Код товару: 93972
- Модель: RCSA366K40XBN
-
17 599 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Холодильник Beko RCSA366K40XBN
| Інше | |
| Вага | 69 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 185.2х59.5х67 см |
| Клас гучності | C |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Кліматичний клас | SN, N, ST (+10...+38 °С) |
| Комплектація | |
| Загальний об'єм | 343 л |
| Кількість камер | 2 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Компресорів | 1 |
| Контурів охолодження | 1 |
| Морозильне відділення | |
| Відділень морозильної камери | 3 шт |
| Морозильна камера | знизу |
| Об'єм морозильної камери | 120 л |
| Потужність заморожування | 5.5 кг/добу |
| Час збереження холоду | 33 год |
| Функції та можливості | |
Опис
Середньобюджетний 2-камерний холодильник торговельної марки Beko — це агрегат з популярним розташуванням (розміщення морозильної камери знизу) та відмінними ізоляційними властивостями. Для моделі заявлений тривалий період збереження холоду, який здатний досягати 33 години, що робить її чудовим вибором для ситуацій з частковими та/або тривалими форс-мажорами з енергопостачанням.
При висоті 185 см прилад має об'єм 343 літри, а таку місткість можна рекомендувати багатьом користувачам, включаючи типові родини з однією або двома дітьми. Холодильник Beko RCSA 366 K40 отримав 120-літрову морозильну камеру, яка розділена на три зони: всі представлені висувними прозорими боксами. Сумарна потужність заморожування знаходиться на базовому рівні — до 5.5 кг на добу.
В 223-літровому холодильному відділенні розташовані 4 відкриті відсіки, підвісна полиця для пляшок, трійка широких дверних кишень та овочевий ящик. Також в цій камері передбачено світлодіодне освітлення та крапельна система розморожування (автоматичне розморожування), а от в морозилці з обледенінням доведеться боротися вручну. Окремо варто виділити стандартні органи управління у вигляді поворотного перемикача налаштування температурного режиму, помірну шумність (до 38 дБ) та споживання енергії класу E з річним показником у 243 кВт*год.
Сравнение Холодильник Beko RCSA366K40XBN с другими моделями
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost







