Духова шафа Samsung NV7B5645TAK/WT
- Код товару: 93223
- Модель: NV7B5645TAK/WT
-
30 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Духова шафа Samsung NV7B5645TAK/WT
| Головне | |
| Об'єм | 76 л |
| Органи управління | поворотні з сенсорами |
| Подвійна камера | + |
| Температура готування | 30 – 250 °C |
| Тип | електрична духова шафа |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні на одному рівні |
| Очищення внутрішніх стінок | каталітичне |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.6x59.5x57.1 см |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Маркування виробника | NV7B5645TAK/U2 |
| Потужність підключення | 3.65 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
Опис
Духова шафа бренду Samsung — це рішення на стику середнього та просунутого класу. Модель представляє лінійку Dual Cook, укомплектована однойменним розділювачем і має два конвекційні вентилятори. Як результат, 76-літрову камеру за потреби можна розділити на дві частини, що дозволяє одночасно готувати два різні страви з різними режимами, не переймаючись через змішування запахів.
Ця ж особливість дозволить економити електроенергію, якщо потрібно приготувати щось невелике і достатньо задіяти лише половину духовки. Для керування запропоновано TFT-дисплей і поворотний перемикач, плюс є модуль Wi‑Fi і можливість дистанційного доступу зі смартфона. Духова шафа Samsung Dual Cook NV7B5645TAK підтримує понад 10 режимів, включно з 4 циклами з парою, піцою та аерогрилем Air Fry, а також низькотемпературним приготуванням Air Sous Vide.
Окрім цього, у розпорядженні користувачів є набір із 40 автопрограм, для яких не потрібні додаткові налаштування часу чи температури приготування. Із інших особливостей моделі варто відзначити 3‑шарове скління, автодоводчик дверцят, телескопічні направляючі на одному рівні та функцію каталітичного очищення. Енергоспоживання пристрою відповідає класу A+ (0,71 кВт⋅год) у циклах із конвекцією.
Сравнение Духова шафа Samsung NV7B5645TAK/WT с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними



















