Духова шафа Electrolux SteamCrisp OKC 5H50W
- Код товару: 52867
- Модель: OKC 5H50W
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Electrolux SteamCrisp OKC 5H50W
| Головне | |
| Об'єм | 72 л |
| Органи управління | утоплювані з сенсорами |
| Температура готування | до 250 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | гратчасті |
| Очищення внутрішніх стінок | очищення парою |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.4x59.5x56.9 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Потужність підключення | 2.79 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 600x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Функції та можливості | |
| Режими готування | вбудована пароварка; гриль; конвекція |
| Функції | термостат; таймер; автоматичне відключення |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Духовка належить до серії професійного кулінарного обладнання. Це продуктивна, містка і функціональна модель, яка дозволить грамотно готувати навіть складні та вишукані страви. Ключовою відмінністю даної печі від сотень інших аналогів є можливість запікання з подачею пара. Завдяки пару продукти будуть залишатися м'якими і соковитими. До того ж пар вкрай важливий при випіканні хліба, здобних булочок і будь-яких інших борошняних виробів.
Духова шафа Electrolux SteamCrisp OKC 5H50W є справжньою пекарнею. Цієї моделі можна довірити приготування не тільки борошняних виробів. Духовка чудово справляється з термообробкою: м'ясних і рибних продуктів, грибів, овочів, круп тощо Піч оснащена інтелектуальним автоматичним управлінням, є екран з сенсорним управлінням, але також передбачені і поворотні регулятори, які можна втопити в корпус, що дозволить зручно почистити лицьову панель. Корисний об'єм робочої камери становить 72 л, температура нагріву регулюється в межах до 250 °C. Потужність підключення становить 2,79 кВт. Дверцята представлена потрійним склопакетом. Завдяки покращеній конвекції жар рівномірно розподіляється по робочій камері. У цій духовці можна готувати одночасно на всіх рівнях, без необхідності переставляти і повертати противні!
Відеоогляди на Духова шафа Electrolux SteamCrisp OKC 5H50W
Сравнение Духова шафа Electrolux SteamCrisp OKC 5H50W с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними













