Духова шафа Beko BVM 34500 B
- Код товару: 29110
- Модель: BVM34500B
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Духова шафа Beko BVM 34500 B
| Головне | |
| Об'єм | 80 л |
| Органи управління | сенсори |
| Температура готування | до 280 °C |
| Тип | електрична |
| Додатково | |
| автодоводчик дверцят | + |
| Кількість стекол дверцяти | 3 |
| Напрямні дек | телескопічні |
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 60x59x57 см |
| Клас енергоспоживання | A |
| Маркування виробника | 7768286725 |
| Потужність підключення | 3.5 кВт |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 590x560x550 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Функції та можливості | |
| Автоматичних програм | 81 шт |
| Кількість режимів | 14 шт |
Опис
Духова шафа середнього цінового діапазону зі зручною можливістю поділу жаровні. Так, в камеру нагріву можна поставити перегородку, що дозволить створити дві окремі зони приготування. При цьому в кожній із перегороджених камер допустимо використовувати власні параметри температури і часу запікання. Тепер в одній духовці вийде готувати дві окремі страви, не переживаючи про змішування запахів або невідповідність температури.
Пекти має режим 3D-нагріву, що дозволяє досягти однакових умов приготування в будь-якій частині жаровні. Вбудована духова шафа Beko BVM 34500 B має посилену дверну стулку. Тепер дверцята можна використовувати в ролі підставки для деко, адже дверна стулка розрахована на навантаження до 20 кг. У цій печі передбачено яскраве галогенове підсвічування, що дозволяє вільно контролювати процес термообробки без відкривання дверцят. Робочі поверхні жаровні оснащені емаллю, яка легко очищається від жиру та інших забруднень. У камері запікання є п'ять рівнів висоти. На одній із секцій стоять висувні телескопічні напрямні.
Відеоогляди на Духова шафа Beko BVM 34500 B
Сравнение Духова шафа Beko BVM 34500 B с другими моделями
- Духові шафи з свч
- Духові шафи до 50 см
- Духовки з грилем
- Конвекційні духовки
- Духові шафи білого кольору
- Бежеві духові шафи
- Духові шафи з функцією пароварки
- Духові шафи з термощупом
- Духові шафи з рожном
- Духовки з каталітичним очищенням
- Духові шафи з піролітичним очищенням
- Духовки з телескопічними напрямними









